Členská prihláška

V prípade záujmu o prihlásenie sa do Slovenského klubu chovateľov pudlov vyplňte nasledujúcu prihlášku a odošlite ju na adresu klubu. Z nasledujúcich variantov si vyberte ten formát, ktorý je pre Vás vhodnejší.

Stiahnuť prihlášku:

Čo je členstvo SKCHP?:

 

Čo je členstvo v našej organizácií ?

Možno jednoduchá otázka, keď si záujemca prečíta stanovy klubu na webe a zistí výšku členského príspevku a pokračuje pragmaticky podľa postupu ako na to, ale zamyslel sa už niekto nad tým ?

Možno to znie ako klišé ba priam ako pár „socialistických ;)“ úryvkov z dávnej to doby, ale áno, história ukazuje, že dôležitým pilierom tak spoločnosti ako aj hlbokého a úprimného členstva v SKCHP, je postavené na stáliciach a ľuďoch, ktorí zotrvajú a vydržia, až častokrát do svojho konca.

A to je to gro či pevný základ, ktorý nekončí ani stratou svojho zvieraťa, alebo inou, či sklamaním.

Bohužiaľ tvrdo povedané, klub nemôže strácať energiu a bezhlavo sa venovať tak kométam, ktoré vzlietnu, zhoria a spadnú a viac sa ani neotočia našim smerom, ale ani mrhať energiu na nekonečné šarvátky, kto, kde s kým, prečo, začo, načo a bla, blá… Áno, možnosť dáme každému a tak demokraticky máme postavené aj našej interné prepisy, ale verte kto zotrvá nebude ľutovať, minimálne v tom, že je v kruhu svojich, bez akéhokoľvek rozdielu, ale hlavne je parťák a dobrý človek.

Veľké činy chcú veľké rozhodnutia, širokú podporu aj v členskej základni, keďže sám človek nedokáže veľa, ale hlavne možno neveľké gestá s čistým srdcom 😉

Niet krajšej a šľachetnejšej myšlienky, ako keď sa rôznorodí ľudia, ale rovnakého záujmu stretnú a ťahajú za jedno lano spoločne, aj keď občas spolu nesúhlasia, alebo názorovo hľadajú prienik. Treba si povedať aj nepekné veci, ale skúšať a hľadať tak spoločné riešenie v prospech SKCHP a hájiť myšlienky podporujúce chov všestranného a úžasného plemena, ako je náš pudel. Verte mi, to zviera Vám to vráti, ak nie 100 x, tak priam nekonečne a potom sa pridajú aj ľudia, alebo sa tak už stalo? 😉

Verím, že keď tieto riadky číta to správne oko, spoločne sa chápeme a to je skutočne dôležité.

Nemôže sa stávať, aby ľudia kráčali proti sebe, alebo hľadali všemožné zámienky na rozvrat, či šírenie negatívnych nálad, ktoré podkopávajú aj morálne zásady klubu a nahlodávajú tak krehkú dôveru, ktorá sa ťažko buduje už mnoho rokov. Veľa dobrého sa urobilo a verím, že sa ešte veľa aj urobí a  preto je SKCHP jeden z najväčších a najsilnejších klubov v SR. Určite klub nemôže dlhodobo niesť tie správne hodnoty, ak v ňom budú ľudia hľadať len prospech, slávu, profit a iné pozitíva bez svojej pridanej hodnoty. Tú je však občas potrebné aj nestranne posúdiť, aby bol pomer spravodlivý a aj na tom si dávame vo výbore záležať, nie len na schôdzach výboru, kde sme sa neraz zapotili, ale aj na členskej schôdzi, či pri iných aktivitách.  

Hranice spolupráce a širokej podpore sa nekladú a verte, ten kto má ten správny záujem bol, bude a je v kruhu dôvery SKCHP, alebo sa ocitne mimo. Rozhodnutie je na každom z Vás.

Spoločne dúfame, že vydržíme a veríme v lepší zajtrajšok a tak 100 členov v našom klube, je stále len začiatok 😉

Váš výbor SKCHP

PS: veríme, že vystavovatelia správne reprezentujú SKCHP na výstavách a dodržiavajú aj ZÁKAZ lakovania pudlov, tak na domácej pôde, ako aj v zahraničí – t.j.: „je zakázaná účasť psov na výstave, ktorých srsť, nos a koža bola ošetrená prípravkom, ktorý mení ich farbu, alebo štruktúru !!! .„

T.J.:  „Dogs whose coats, noses or skin have been treated with a substance that changes their colour or structure are prohibited from participating in shows.“ http://fci.be/en/Doping-84.html

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress