Informácia o zmenách vo vedení klubu a voľby členov výboru

Novinky

Komentáre vypnuté na Informácia o zmenách vo vedení klubu a voľby členov výboru / 15. októbra 2020

Vážení členovia Slovenského klubu chovateľov pudlov, milé dámy, milí páni,
v nadväznosti na oznam, na oficiálnej Facebook stránke Slovenského klubu chovateľov pudlov, si vám dovoľujeme zaslať informácie o nastávajúcich zmenách vo vedení klubu.
Našou snahou bolo zvolať členskú schôdzu, avšak vzhľadom k epidemiologickej situácii to nie je možné najbližších týždňoch a obávame sa, že ani mesiacoch uskutočniť.

Obrátili sme sa preto na predsedu Únie Kynologických klubov p. Jozefa Šustera, ktorý nám dal nasledovné odporúčanie.
Keďže naše stanovy nezakazujú možnosť usporiadania schôdze elektronickým alebo korešpondenčným spôsobom, a ani takúto alternatívu neuvádzajú, rozhodli preto využiť formu elektronického aj korešpondenčného oslovenia členov klubu a následne zvolať elektronické a korešpondenčné hlasovanie.

Prosíme Vás o vyjadrenie súhlasu , alebo nesúhlasu na e-mail klubu: pudelklub@pudelklub.sk s danou formou možnosti voľby členov výboru. V prípade, že sa nevyjadríte do 18.10.2020 do 18:00, budeme to považovať za váš súhlas.

Po schválení a odsúhlasení tejto formy komunikácie členmi klubu, Vám doručíme elektronicky, alebo poštovou korešpondenciou kompletné informácie, a spustíme elektronické a korešpondenčné hlasovanie. ”

S pozdravom

Ing. Rudolf Kotešovský
predseda SKCHP
(dočasne poverený)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress