Fotogaléria: Jubilejná klubová a Špeciálna výstava, Kamenný mlyn 2020

Novinky

Komentáre vypnuté na Fotogaléria: Jubilejná klubová a Špeciálna výstava, Kamenný mlyn 2020 / 16. septembra 2020

Milí priatelia a členovia Slovenského klubu chovateľov pudlov. Dňa 12. septembra 2020 sme mali príležitosť aj vzhľadom na mnohé opatrenia a obmedzenia absolvovať v jediný deň obe najdôležitejšie podujatia nášho klubu. Jubilejná klubová výstava a následne špeciálna výstava sa odohrávali v rovnaký deň. Pripravili sme si pre Vás fotogalériu venovanú zachyteným momentom z oboch výstav. Snímky nájdete aj na našom Facebooku v rámci albumu “Špeciálna výstava” a “Jubilejná klubová výstava“.

Jubilejná klubová výstava 2020

 

Špeciálna výstava 2020

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress