Dôležité informácie o novom zložení výboru klubu

Novinky

Komentáre vypnuté na Dôležité informácie o novom zložení výboru klubu / 28. júna 2021

Vážení členovia SKCHP

dovoľte, aby som Vás v krátkosti informoval o zmenách v orgánoch nášho klubu po členskej schôdzi, ktorá sa konala dňa 27. júna 2021 vo Veľkom Bieli. Členská schôdza v súlade s platnými stanovami nášho klubu zvolila nový výbor klubu v počte osem členov a novú Kontrólnu a revíznu komisiu v počte traja členovia: Marián Miškanin, Katarína Juríková a Adriána Ladická.

Členovia novozvoleného výboru klubu si na svojom prvom zasadnutí dňa 27. júna 2021 vo Veľkom Bieli, v súlade s platnými stanovami nášho klubu, zvolili zo svojho stredu tieto funkcie:

  • predseda – Peter Tomeček
  • tajomník – Miroslav Mužila
  • ekonóm – Eva Szöke
  • hlavný poradca chovu – Lucia Sládeková
  • poradca chovu s vyhradenou pôsobnosťou – Tímea Arpášová
  • výstavný referent – Marián Kočiš
  • správca web stránky – Tomáš Galierik
  • člen výboru – Nina Sališová

Chcel by som aj touto cestou poďakovať predchádzajúcemu výboru klubu za jeho doterajšiu činnosť. Osobitne Rudolfovi Kotešovskému, Lenke Bartošovej, Marte Suchej, Kataríne Prochotskej a Tomášovi Galierikovi, ktorí aj v tejto zložitej situácii, spôsobenej pandémiou vírusu covid-19, dokázali udržať funkčnosť nášho klubu, vydali Spravodaj klubu, Kalendár SKCHP na rok 2021, zorganizovali 13. júna 2021 bonitáciu, pripravili, zvolali a zabezpečili členskú schôdzu klubu, ktorá sa konala 27. júna 2021 vo Veľkom Bieli, na ktorej sa zúčastnilo 39 členov nášho klubu.

Zároveň by som chcel vyjadriť presvedčenie, že novozvolený výbor klubu úspešne prevezme štafetu predchádzajúcich výborov klubu na ceste k napĺňaniu cieľov činnosti nášho klubu. Je to veľký záväzok nielen vo vzťahu ku všetkým našim členom, ale hlavne voči našim milovaným pudlom, na ktorých nám všetkým nesmierne záleží.

Peter Tomeček

predseda výboru klubu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress